Obsessive – Uniquella троделен комплет

2399 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: S/M
  • Вклучува градник, танга и халтер за чорапи
  • Чорапи не се вклучени
  • Прилагодливи прерамки
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 5901688231760 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Uniquella троделен комплет

Чувствувајте се секси и неодоливо во овој комплет од тантела од 3 парчиња. На врвот на триаголниот градник ќе најдете прилагодливи прерамки. Халтерот за чорапи е со висок струк и има забавен начин на затворање со машна одзади.

Вашиот партнер ќе остане без зборови

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Uniquella троделен комплет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Uniquella троделен комплет
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top