Baci – Секси комплет

1199 ден

Карактеристики:

  • секси чорапи
  • секси прерамки
  • секси изглед
  • едноделен сет
  • мека ткаенина (93% полиамидни влакна, 7% еластански влакна)
  • големина – Универзална
  • Црн комплет со заводливи линии

Нема на залиха

SKU: E29045 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Baci – Секси комплет

Фантастично дизајнирано парче секси долна облека создава илузија на боди со халтери и чорапи, но всушност тоа е генијален едноделен комплет. Заводливиот мрежест материјал е асиметрично украсен со цветни дезени и широка граница на бутовите.

Големина: универзална

Рачно миење, не го сушете во машини.

Не употребувајте избелувачи при перење, производот не се пегла.

Состав: 93% полиамидни влакна, 7% еластански влакна

Големина

S/M, L/XL

Brand

Baci

Долната облека Baci, која го добива своето име од италијанскиот збор бакнежи, е прослава на жените. Прекрасната долна облека на Baci официјално дебитираше во јавноста во 2010 година. Прекрасните ткаенини и ласкавите стилови и даваат комплименти на секоја жена, зголемувајќи го нејзиниот вроден и уникатен сексапил. Брендот продолжува да се развива со нови колекции и дизајни. Baci сонува да ги зајакне жените ширум светот со секси самодоверба, добиена од огромниот избор на луксузни и провокативни облеки. Долната облека Baci раководена од жени, за жени и во духот на жените, промовирајќи здрава сексуална самодоверба и ја слави секоја жена!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baci – Секси комплет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top