Obsessive – Медицинска сестра

2999 ден

Карактеристики:

  • примамлив костим на непослушна медицинска сестра
  • градник со жица – совршен изглед на градите
  • регулирани ремени и повеќестепено затворање – одличното вклопување е полесно отколку што мислите
  • флертувачките врвки меѓу чашките и на гаќите ја загреваат атмосферата
  • монтирачки и регулирани ремени за подвезици – подготвени за прилагодување
  • дополнителни украси – суптилни, сатенски машнички – затоа што секој детал е важен!
  • Производот вклучува градник со под жица, лента за глава, гаќички со подвезици
  • чорапи не се вклучени
  • убава и еластична ткаенина (94% полиамид, 6% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33316 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Медицинска сестра S/M

Жежок костим и прекрасен сет во една кутија? Ауу, да! Ќе ги сакаш и двете. Време е за зачинети, медицински прегледи. Замолете го вашиот непослушен пациент да влезе во спалната соба. Овој преглед ќе биде неверојатно пријатен. За двајцата. Значи, дали сте подготвени?

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Медицинска сестра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Медицинска сестра
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top