Obsessive – Kismass сет

2999 ден

Карактеристики:

  • црвен комплет Kissmas
  • мек градник со суптилно обвивка – прекрасен изглед на градите
  • чокер со мал приврзок – интригантен додаток
  • подвезици со машнички – неверојатна декорација на бутовите!
  • секси гаќички ComfyCut – целосна удобност
  • не се вклучени чорапи
  • нежен и еластичен мултирастечен материјал (85% полиамид, 15% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E31104 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Kismass сет 

О, леле! Овој празник ќе ве изненади со супер жежок и супер секси комплет Kissmas! Мек градник, жешки додатоци како чокер и подвезици и многу примамливи гаќички. Ќе ви се допадне овој сет и тој ќе го сака на вас! Дали сте веќе возбудени?
– Сетот се состои од: градник, гаќички, чокер, подвезици
– Со прилагодливи ремени на вратот,
– Затворање со кука на повеќе нивоа.
– Прилагодливи трегери

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Kismass сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Kismass сет
Scroll to Top