Avanua – Tiffany Корсет

2299 ден

Карактеристики:

 • Достапни големини: S/M, и XXL/XXXL.
 • Вклучена танга.
 • Безбедно за телото.
 • Не обезбојувајте.
 • Содржи материјали сертифицирани од Oeko-Tex.
 • За правилно зачувување се препорачува перење со програми за деликатна облека, да не се суши во сушална и да не се пегла.
 • Состав:
  80% полиестер.
  16% полиамид.
  4% еластин.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 1408A Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Avanua – Tiffany Корсет

Ви го претставуваме корсетот Avanua Tiffany – неверојатен спој на елеганција и привлечност што го одзема здивот. Ова извонредно парче долна облека е прецизно дизајнирано да поттикне и да плени, што го прави врвен додаток во вашата интимна гардероба.

Корсетот Авануа Тифани се одликува со:

Корсет од тантела: Изработен со прецизност, корсетот Тифани е уметничко дело што ги опфаќа вашите облини со сензуалност.  Тантелата зрачи со префинета привлечност, додека структурираниот дел на корсетот дава поддршка и прекрасно ја обликува вашата фигура. Овој корсет е дизајниран да ја подобри вашата природна силуета, оставајќи да се чувствувате самоуверено и неодоливо.

Прилагодлив: Корсетот може да се пофали со врвка на предниот дел што овозможува приспособливо и сигурно вклопување. Оваа карактеристика не само што додава допир на безвременска елеганција, туку и гарантира дека корсетот ја надополнува вашата форма на телото. Сатенската лента за врзување додава дополнителен слој на софистицираност.

Ремени за подвезици: Ремените за подвезици се прилагодливи, што ќе ви овозможи да го споите корсетот со вашите омилени чорапи за целосен и незаборавен изглед.

Танга гаќички: Корсетот Avanua Tiffany доаѓа и со соодветни танга гаќички за комплетен изглед.

Корсетот Avanua Tiffany е стручно изработен од висококвалитетни материјали, обезбедувајќи раскошно чувство на вашата кожа. Без разлика дали е за посебна пригода или за да додадете допир на луксуз во вашата колекција на долна облека, овој корсет е дизајниран да направи да се чувствувате извонредно.

Клучни карактеристики:

Исклучителна изработка: Прецизно дизајниран со внимание на деталите и изработен од врвни материјали за луксузен изглед и чувство.

Безвременска елеганција: Корсетот Тифани може да се пофали со безвременски дизајн со тантела кои зрачи со рафинирана сензуалност.

Приспособлив дел: Предниот дел со врвка ви овозможува да го прилагодите вклопувањето на вашата форма на телото, обезбедувајќи максимална удобност и привлечност.

Разновидна софистицираност: Идеален за интимни моменти, специјални прилики или за додавање допир на луксуз во вашата секојдневна облека.

Прифатете го луксузот и сензуалноста на корсетот Avanua Tiffany и оставете ја вашата самодоверба да блесне. Дополнете ја вашата колекција долна облека со ова извонредно парче кое ја слави вашата убавина и женственост. Нарачајте го вашето денес и искусете ја привлечноста сами!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, XXL/XXXL

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Tiffany Корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Avanua – Tiffany Корсет
Scroll to Top