Obsessive – Heartia чорапи

599 ден

Откријте ги сите детали:

  • жешки чорапи во класичен стил – гаранција за жешка атмосфера во спалната соба!
  • секси, еластична чипка на рабовите
  • мрежести влошки со срцев мотив – прекрасен, со примеси на сензуалност
  • чорапите не се самодржливи
  • голема мекост и еластичност (85% полиамид, 15% еластан)
  • Универзална големина
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E31740 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Heartia чорапи

Дали се осмелувате да пробате нешто што ќе ви обезбеди вечер полна со задоволство? Дали сакате да го изненадите вашиот маж со нешто слатко и да ја подигнете вашата врска на сосема ново ниво? Тогаш имаме совршена понуда за вас! Претставете му се во стимулативни чорапи Heartia и видете дека вашиот маж е лудо вљубен во вас! Ќе се чувствувате неверојатно и ќе изгледате толку пикантно што… ќе се заљубите во себе!

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Heartia чорапи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Obsessive – Heartia чорапи
Scroll to Top