Baci – Room service – French maid

1999 ден

Карактеристики:

  • Црн костим – француска собарка
  • Без ракави
  • Секси изглед
  • Едноделен сет
  • Мека ткаенина (93% полиамидни влакна, 7% еластански влакна)
  • Големина – Универзална
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E25248 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Baci – Секси комплет без ракави

Ви го претставуваме костимот на Baci – Room Service – French Maid.

Внесете промена во вашите интимни моменти со допир на заведување и невиност. Нашиот примамлив костим – француска собарка е дизајниран да ја разгори страста и да внесе софистицираност во вашата спална соба.

Костимот на Baci – French Maid е смел спој на сензуалност и сладост. Проѕирниот, мрежест црн фустан, ракавици и јака, се направени за да ја зголемат вашата привлечност и да оставите траен впечаток. Одличниот дизајн постигнува совршена рамнотежа помеѓу провокативното и шармантното, што го прави идеален избор за оние кои сакаат да додадат елемент на фантазија во нивните интимни искуства.

Дизајниран да одговара беспрекорно, универзалната големина одговара на сите и со тоа гарантира дека секој кој го носи овој секси костим се чувствува удобно и самоуверено. Фустанот е направен од висококвалитетна мешавина од 93% полиамидни влакна и 7% еластански влакна, обезбедувајќи мека и еластична текстура која ги истакнува вашите облини.

За лесна нега, препорачуваме рачно миење на облеката. Ве молиме избегнувајте сушење во машина, бидејќи тоа може да ја загрози деликатната ткаенина и исто така воздржете се од користење белило за време на перењето и не го пеглајте.

Препуштете се на уметноста на заведување и дозволете француската собарка да ви отвори нови хоризонти за време на вашите интимни моменти. Ослободете ги вашите желби и создадете незаборавни спомени со овој провокативен комплет.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Големина

S/M, L/XL

Brand

Baci

Долната облека Baci, која го добива своето име од италијанскиот збор бакнежи, е прослава на жените. Прекрасната долна облека на Baci официјално дебитираше во јавноста во 2010 година. Прекрасните ткаенини и ласкавите стилови и даваат комплименти на секоја жена, зголемувајќи го нејзиниот вроден и уникатен сексапил. Брендот продолжува да се развива со нови колекции и дизајни. Baci сонува да ги зајакне жените ширум светот со секси самодоверба, добиена од огромниот избор на луксузни и провокативни облеки. Долната облека Baci раководена од жени, за жени и во духот на жените, промовирајќи здрава сексуална самодоверба и ја слави секоја жена!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baci – Room service – French maid”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baci – Room service – French maid
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top