-7%

Avanua – Hessa Корсет

2599 ден2799 ден

Карактеристики:

  • Вклучена танга
  • Чорапи не се вклучени
  • Достапни големини: S / M, L / XL
  • Состав: 75% полиестер, 15% полиамид, 10% еластин
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 5901721605961 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Avanua – Hessa Корсет

Ви го претставуваме корсетот Avanua – Hessa: Спој на елеганција и заведување

Препуштете се на уметноста на привлечноста со корсетот Avanua – Hessa, ремек-дело што ги комбинира елеганцијата и заводливоста во совршена хармонија. Педантно дизајниран да ги слави вашите облини и да ги плени сетилата, овој корсет ве поканува да ја прифатите вашата внатрешна заводничка и да создадете незаборавни моменти на страст.

Волшебни контури

Корсетот Avanua – Hessa е прослава на вашата природна убавина, дизајнирана да ги подобри вашите облини со прецизност и благодат. Нејзината структуирана силуета го прицврстува вашиот струк додека ја нагласува фигурата, давајќи ви сила со самодоверба и сензуалност.

Сложени украси со чипка

Нежните украси од тантела го красат корсетот, додавајќи допир на сложена привлечност што го маѓепсува окото. Чипката елегантно ги следи вашите контури, создавајќи безвременска естетика на која е невозможно да се одолее.

Удобноста како приоритет

Изработен од луксузни материјали, корсетот Hessa е подеднакво удобен, толку и воодушевувачки. Обмислениот дизајн обезбедува цврсто вклопување што се чувствува попустливо на вашата кожа, овозможувајќи ви целосно да се потопите во искуството.

Рафинирани детали

Рафинираните детали на корсетот, од чипкаст грб до структурираните корпи, го зголемуваат неговото визуелно влијание и нудат совршен спој на софистицираност и разиграност. Корсетот зборува многу без да каже збор, што го прави врвна алатка за заведување.

Зајакнување и разноврсност

Без разлика дали се подготвувате за посебна пригода или сакате да го распалите пламенот на страста, корсетот Avanua – Hessa ви дава моќ да ги прифатите вашите желби. Неговата разновидност го прави совршен за интимни ноќи, романтични авантури или секогаш кога сакате да ја извадите вашата внатрешна заводничка на површина.

Дозволете нежната чипка, прецизниот дизајн и структурираната елеганција да ве пренесат во свет на страст и интимност. Нарачајте го вашиот корсет Avanua – Hessa денес и привлечете внимание со секој поглед.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Hessa Корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Avanua – Hessa Корсет
2599 ден2799 денИзбери опции
Scroll to Top