Baci – Медицинска сестра

1999 ден

Карактеристики:

  • Бел медицински комплет
  • Без ракави и со гол грб
  • Секси изглед
  • Едноделен сет
  • Материјал: мека ткаенина (93% полиамидни влакна, 7% еластански влакна)
  • Големина:  Универзална
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E25210 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Baci – Медицинска сестра

Ви го претставуваме костимот на медицинска сестра на Baci- каде што фантазијата се среќава со грижата. Овој заводлив костим е вашиот рецепт за незаборавна ноќ на страст. Прифатете ја привлечноста на нашето неглиже за медицинска сестра, прецизно изработено со нежен, проѕирен тул украсен со црвени облоги, фини врвки од тантела и сатенски ленти кои се закопчуваат одзади во провокативно разигран дизајн на медицинска сестра.

Предниот дел на неглижето е украсен со впечатлив црвен лак и црвен крст – знак за прва помош, додавајќи дополнителен допир на искушението. Без разлика дали давате нега или ја примате, задниот и предниот дел, заедно со капачето на непослушната медицинска сестра, обезбедуваат брзо закрепнување и остварување на желбите.

Овој секси сет вклучува и мрежесто неглиже и капа за глава, комплетирајќи го изгледот за извонредно искуство со играње улоги. Достапно во една големина, неглижето е дизајнирано да одговара удобно секому , истакнувајќи ги вашите облини и истакнувајќи ја заводничката во вас.

За нега, се препорачува рачно миење, избегнувајќи сушење и белило. Ве молиме имајте предвид дека производот не може да се пегла. Изработен со прецизност, составот од 93% полиамидни влакна и 7% еластански влакна гарантира луксузно чувство наспроти кожата, правејќи ги вашите интимни моменти уште поволшебни.

Препуштете се на вашата палава страна и разгорете ја страста со комплетот на Baci – медицинска сестра, идеален избор за додавање возбуда на вашите фантазии. Сложените детали и сензуалниот дизајн на овој комплет создаваат незаборавно искуство, поставувајќи ја основата за сензуално патување во светот на желбите.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Baci

Долната облека Baci, која го добива своето име од италијанскиот збор бакнежи, е прослава на жените. Прекрасната долна облека на Baci официјално дебитираше во јавноста во 2010 година. Прекрасните ткаенини и ласкавите стилови и даваат комплименти на секоја жена, зголемувајќи го нејзиниот вроден и уникатен сексапил. Брендот продолжува да се развива со нови колекции и дизајни. Baci сонува да ги зајакне жените ширум светот со секси самодоверба, добиена од огромниот избор на луксузни и провокативни облеки. Долната облека Baci раководена од жени, за жени и во духот на жените, промовирајќи здрава сексуална самодоверба и ја слави секоја жена!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baci – Медицинска сестра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baci – Медицинска сестра
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top