Obsessive – Новогодишен бејбидол сет

2899 ден

Карактеристики:

  •  „секси изглед“ ткаенина и мрежа со суптилен дезен – примамлив дизајн!
  • прилагодливи ремени – совршено се вклопуваат
  • удобно прицврстување на задната страна – целосна удобност
  • шлиц на грбот украсен со сатенска машна – привлекува внимание и поттикнува задоволство
  • комплетот вклучува бејбидол и секси танга
  • не се вклучени чорапи
  • пријатен и нежен материјал (82% полиамид, 18% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33293 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Новогодишен бејбидол сет XL/2XL

Исклучително жешка Новогодишна понуда – црвени бејбидол и танга од колекцијата Claussica! Дали би сакале да ја играте улогата на сензуална Баба Мразица? Овој комплет ќе биде совршен како поттик за жешка забава со вашиот љубовник.

Овој сензуален сет може да ви гарантира прекрасни подароци. Совршен избор за смели, самоуверени жени.
– Сетот се состои од: Бејбидол и танга

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Новогодишен бејбидол сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Новогодишен бејбидол сет
2899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top