Obsessive – Дводелен комплет – чипка

2099 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: S/M и L/XL
  • Прилагодливи прерамки
  • Оглавник за врат
  • Состав: 90% полиамид, 10% еластин
  • Вклучува:
    Градник
    Танга
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 5901688222461 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Дводелен комплет – чипка

Секси и слатко!

Obsessive, синоним за елеганција, софистицираност и сензуалност. Нема да најдете опис што одговара на годините на работа кои го направија Obsessive бренд par excellence во долна облека.

Овој сет од линијата  се одликува со полупроѕирни материјали од тантела, со цветен дезен кој не остава ништо на имагинацијата. Има области во непроѕирно црно во комбинација со области во тантела со цветен дезен.

Овој секси комплет  ќе го украси вашето тело со елегантна тантела и суптилни блескави детали. Комплетот е изработен во комбинација од тантела, мрежа и еластични прерамки.

Прекрасна црна тантела, елегантни мотиви и заводлив крој, фантазија. Со овој црн комплет со халтер за чорапи ќе го запалите секој оган. Градникот има прилагодливи прерамки и удобно затворање. Нивните чашки се полни за да ги истакнат вашите гради. Овој комплет има чипка со цветни мотиви кои ќе и дадат совршен шмек на вашата ноќ.

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Дводелен комплет – чипка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Дводелен комплет – чипка
Scroll to Top