Baci – Црвени гаќички – чипка

1199 ден

Карактеристики:

  • Црвени гаќички со заводливи линии
  • Отстранливи ремени за подвезици
  • Расцепено меѓуножје
  • Не се вклучени чорапи
  • Материјал: мека ткаенина (90% најлон, 10% спандекс.)
  • Големина: Универзална големина
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E27096 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Baci – Црвени гаќички – чипка

Уште едно неверојатно секси парче од колекцијата на Baci – црвени чипкани гаќички.

Црвеното е секси, забавно и флертувачки, сè во едно. Овие гаќички од чипка не се исклучок. Гаќичките со заводлива и жешка чипка.

Прекрасни гаќички со класично секси крој, меки чипкасти детали и целосно отстранливи ремени за подвезици, ова чисто црвено парче се одликува со расцепено меѓуножје за непречен пристап. Поврзете се со омилениот пар на чорапи за да го комплетирате изгледот. Не се вклучени чорапите.

За нега, се препорачува рачно миење за одржување на нежната ткаенина. Избегнувајте сушење во машина и воздржете се од користење белило за време на перењето. Производот не може да се пегла. Изработен од мешавина од 90% најлон и 10% спандекс, овој сет ветува луксузно чувство наспроти кожата, обезбедувајќи и стил и удобност.

Апсолутно must have парче секси долна облека што мора да се најде во гардеробата на секоја заводничка. Многу едноставни, а сепак неверојатно ефикасени и сензуалени.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Baci

Долната облека Baci, која го добива своето име од италијанскиот збор бакнежи, е прослава на жените. Прекрасната долна облека на Baci официјално дебитираше во јавноста во 2010 година. Прекрасните ткаенини и ласкавите стилови и даваат комплименти на секоја жена, зголемувајќи го нејзиниот вроден и уникатен сексапил. Брендот продолжува да се развива со нови колекции и дизајни. Baci сонува да ги зајакне жените ширум светот со секси самодоверба, добиена од огромниот избор на луксузни и провокативни облеки. Долната облека Baci раководена од жени, за жени и во духот на жените, промовирајќи здрава сексуална самодоверба и ја слави секоја жена!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baci – Црвени гаќички – чипка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baci – Црвени гаќички – чипка
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top