Obsessive – Intensa Двојна Танга

699 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: S/M и L/XL
  • Вклучува: градник, соодветни ремчиња за Халтерот за чорапи и мазна жичка
  • Извезена со тантела
  • Чорапи не се вклучени
  • Загарантирано совршено вклопување, меки и еластични ткаенини
  • Состав: 85% полиамид, 15% еластин
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E30337 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Intensa Двојна Танга

Секси и слатко! Биди своја

Obsessive, синоним за елеганција, софистицираност и сензуалност. Нема да најдете опис што одговара на годините на работа кои го направија Obsessive бренд par excellence во долна облека.

Тие ја охрабруваат играта. Тие искушуваат и заведуваат – а вие го чувствувате тоа! Ги облекувате и чувствувате дека се совршени за оваа ноќ. Двојните ремчиња додаваат шарм и изгледаат совршено на вашите колкови. Слатките и флертувачки лакови предизвикуваат насмевка на вашето лице. Двојна танга Intensa – таа е толку неверојатна – идеална за оваа ноќ!. Покажи ја!

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Intensa Двојна Танга”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Intensa Двојна Танга
Scroll to Top