Obsessive – Auroria гаќички

890 ден

Карактеристики:

  • женствени гаќички со симпатичен мотив на машна
  • извонреден дизајн
  • уникатна комбинација на ткаенина: сјаен сатен и чипка
  • обликувањето на шиењето на грбот го нагласува задникот
  • еластична ткаенина со Multistretch совршено се прилагодува на облините на телото
  • убава и еластична ткаенина (70% полиамид, 20% вискоза, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E27045 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Auroria гаќички

Секси и слатко!

Детали полни со луксуз!
Мали, но толку моќни! Еве ги! Апсолутно зачудувачки и неверојатно жешки. Најдобар начин да се чувствувате одлично цел ден и да бидете подготвени за неверојатно зачинетата ноќ! Само носете ги и почувствувајте го нивниот шарм, зарем не е едноставно?

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Auroria гаќички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Auroria гаќички
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top