Obsessive – Behindy гаќички

890 ден

Карактеристики:

  • класични, елегантни шорцеви
  • чипка во длабока, црна боја
  • цветен дезен – неверојатен дизајн
  • ременче со сјајни накит – целосен шарм
  • ComfyCut решение – удобност при носење, нагласени облини
  • убава и еластична повеќерастежна ткаенина (90% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E30818 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Behindy гаќички

Секси и слатко!

Дозволете ни да ви ја кажеме нашата мала тајна: ултра женствените, црни гаќички Behindy можат да ја комплетираат секоја вечерна облека. Удобен стил со цветна чипка и сјаен украс – токму тоа го барате. Ајде да дознаеме дека помалку е повеќе, а класичната елеганција е секогаш во стил! Шепнете му некои непослушни зборови и ќе видите колку брзо ќе го најдете патот до вашата спална соба!

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Behindy гаќички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Obsessive – Behindy гаќички
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top