Obsessive – Intesa

2099 ден

Карактеристики:

  • примамлив црн комплет
  • градник изработен од женска тантела
  • слатка лента, лак додава шарм
  • дополнителните ремени на градите ги нагласуваат облините
  • танга: двојни ремени на колковите
  • машнички со панделка на предната страна и над задникот
  • еластична ткаенина (90% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E30336 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Intesa

Секси и слатко!

Можете да бидете 100% сигурни за тоа. Сетот Intensa ќе ја направи оваа вечер посебна. Примамливиот градник ви додава многу сексапил. Измешан со двојна танга е совршен комплет за вас! Чипкастите чашки прекрасно ги нагласуваат вашите гради. Двојните прерамки вкрстени на грбот се флертувачки и заведуваат. Слаткиот лак со лента на предната страна предизвикува насмевка на вашето лице. Ќе изгледате неверојатно – затоа не чекајте премногу долго – докажете го тоа сега!

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Intesa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Intesa
Scroll to Top