Avanua – Enna Корсет

2799 ден

Карактеристики:

 • Достапни големини: XXL/XXXL
 • Боја: Црна
 • Супер квалитетни материјали безбедни за кожата.
 • Содржи материјали сертифицирани од Oeko-Tex.
 • За правилно зачувување се препорачува перење со програми за деликатна облека, да не се суши во сушална и да не се пегла.
 • Состав:
 • 75% полиестер.
  15% полиамид.
  10% еластин.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: 578A Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Avanua – Enna Корсет

Корсетот Avanua Enna е ремек-дело на сензуалност и стил, прецизно изработен за да ја издигне вашата самодоверба и да ја подобри вашата природна убавина. Надополнете ја вашата колекција долна облека со ова извонредно парче кое без напор ги комбинира луксузните материјали, сложениот дизајн и допирот на провокативен шарм.

Извајана софистицираност

Корсетот Avanua Enna е дизајниран да ги подобри вашите облини со својата прецизно извајан дизајн. Нејзината структура која ласка на секоја фигура ги истакнува вашиот струк и облини, додека деликатните детали од тантела додаваат елемент на софистицираност на кој е тешко да се одолее.

Луксузна чипка

Изработен со огромно внимание на деталите, корсетот се одликува со луксузна тантела што го краси елечето, давајки само суптилен поглед на кожата додека одржува елеганција. Луксузната чипка додава допир на романтика, обезбедувајќи ви да испуштате аура на префинета привлечност.

Прилагодлива елеганција

Корсетот Avanua Enna е опремен со прилагодливи ремени, што ви овозможува да постигнете совршено вклопување прилагодено на вашето тело. Ова обезбедува и удобност и самодоверба додека ја прифаќате вашата сензуалност.

Заводливи подвезици

Корсетот има монтажни ремени за подвезици кои додаваат наговестување на разиграност. Спојте го со вашите омилени чорапи за да го комплетирате заводливиот комплет, овозможувајќи ви да создадете неодолив изглед кој сигурно ќе остави траен впечаток.

Разновидна привлечност

Без разлика дали сакате да го изненадите вашиот партнер или едноставно да се препуштите на самодовербата, корсетот Avanua Enna е се во едно кога станува збор за привлечност. Идеален е за интимни прилики, романтични вечери или секогаш кога сакате да ја покажете вашата внатрешна сензуалност.

Дополнете ја вашата колекција долна облека и прифатете ја вашата внатрешна божица со корсетот Avanua Enna. Искусете го спојот на луксузна чипка, прецизна изработка и дизајн што ја потенцира вашата привлечност. Влезете во ова извонредно парче за да создадете моменти кои се и незаборавни и волшебни. Нарачајте го вашиот корсет Avanua Enna сега и зачекорете во свет каде елеганцијата се среќава со искушението.

Направени и дизајнирани во Европа со најстроги и највисоки стандарди за постигнување исклучителен квалитет.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

XXL/XXXL

Боја

Црна

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Enna Корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top