Obsessive – Sedila Teddy L/XL

2390 ден

Карактеристики:

  • прилагодливи ремчиња кои совршено се вклопуваат со телото
  • практичното затворање на задната страна гарантира удобност при носење
  • ремче под градите со привезок од сребрен накит – елеганција и женствен изглед
  • пресек на стомакот како секси и примамлив елемент
  • нежна чипка со цветен дезен
  • гаќи со удобни и прилагодливи врвки на предната страна
  • отворен меѓуножје
  • нежен и пријатен материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33592 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Sedila Teddy L/XL

Секси и слатко!

Храбар крој од колекцијата Седила. Материјалите од чипка додаваат елеганција и стил. Сензуалниот крој на стомакот ги интригира и прекрасно ги нагласува облиците, откривајќи ги силните страни на фигурата. Монтирањето врвки на гаќичките е многу погодно и удобно решение, но делува и како секси додаток. Отворениот крој овозможува поголемо задоволство и додава зачин. Делумно изложениот грб е елемент кој привлекува внимание и додава женственост.

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Sedila Teddy L/XL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Sedila Teddy L/XL
2390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top