A-GUSTO Роза силиконски бат плаг

1499 ден

Карактеристики:

  • Материјали: Силикон
  • Безбедно за телото: Да
  • Водоотпорен: Да
  • Бои: Виолетова
  • Уникатен дизајн во облик на роза
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AG-050 Категорија
Сигурно плаќање
A-GUSTO Роза силиконски бат плаг

A-GUSTO Роза силиконскиот бат плаг е изработен со врвен квалитет кој нуди и удобност и задоволство за време на аналната игра. Направен од силикон безбеден за телото, има мека текстура и е дизајниран да се вклопи цврсто во анусот. Неговиот уникатен дизајн во облик на роза го прави овој bat plag визуелно привлечен додаток на секоја колекција играчки без разлика дали сте почегник или веќе напреден корисник.

За да го користите A-GUSTO Роза силиконскиот бат плаг , важно е прво да се осигурате дека сте опуштени и удобни. Нанесете лубрикант на база на вода на бат плагот и нежно вметнете го во анусот. Разгорената основа го олеснува вметнувањето и вадењето, додека мекиот силиконски материјал обезбедува удобно искуство. Откако ќе го вметнете, експериментирајте со различни позиции и движења за да најдете што е најдобро за вас. Важно е да одвоите време и да престанете ако почувствувате непријатност или болка.

За чистење на A-GUSTO Роза силиконскиот бат плаг , измијте го со топла вода и сапун или средство за чистење играчки после секоја употреба. Оставете го да се исуши на воздух пред да го чувате на ладно и суво место. Избегнувајте изложување на бат плагот на екстремни температури или директна сончева светлина. Соодветното чистење и одржување ќе обезбеди долговечност на вашата играчка.

Накратко, A-GUSTO Роза силиконскиот бат плаг е уникатен и визуелно привлечен кој обезбедува удобност и задоволство за време на аналната игра. Неговиот мек силиконски материјал и неговата основа го олеснуваат вметнувањето и вадењето, додека неговиот водоотпорен дизајн овозможува лесно чистење. Не заборавајте да дадете приоритет на безбедноста, следете ги упатствата на производителот и одвојте време за време на употребата за да обезбедите пријатно и удобно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-GUSTO Роза силиконски бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-GUSTO Роза силиконски бат плаг
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top