Lux Active – Метален бат плаг роза

799 ден

Карактеристики :

  • Роза Бат плаг
  • Лесно се вметнува
  • Заострена форма
  • Беспрекорна завршница
  • Безбедно за телото
  • Лесно се чисти
  • Димензии: Вкупни димензии – 9 см ; Должина што може да се вметне – 5,7 см
  • Подарок мини bullet вибратор од Powerbullet.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32722 Категории , ,
Сигурно плаќање

Lux Active – Метален бат плаг роза

Пробајте го бат плагот Rose на Lux Active – напреден метален додаток што ќе ве натера да цветате од задоволство!

Овој бат плаг е совршен за почетници и за сексперти со лесно вметнувачка должина од 5,7 см.

Заострената форма на Rose Plug ви овозможува да постигнете оптимално задоволство. Изработен од елегантен метален материјал кој обезбедува беспрекорна завршница за лесно чистење, е мазен на кожата и е совршен за авантури безбедни за телото.

Редефинирајте ја вашата игра со моќната колекција на производи на Lux Active. Тие се дизајнирани да ве поттикнат, да ротираат и да ве потресуваат на следното ниво. Подготвени за сè, овие моќни производи комбинираат напредни материјали безбедни за телото и супериорни мотори за да обезбедат активно задоволство за секого.

Со овој бат плаг добивате подарок мини bullet вибратор од Powerbullet.

Останете активни, Lux® Active!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Lux Active

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lux Active – Метален бат плаг роза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lux Active – Метален бат плаг роза
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top