Black&Silver – Reed Up&Down вибратор

3198 ден

Карактеристики:
 • 7 режими нагоре и надолу
 • 7 режими на вибрации
 • 7 начини на стимулација на клиторисот
 • 24,0 cm x 3,5 cm (Може да се вметнува 14,0 cm)
 • Моќен мотор
 • Се полни на USB кабел
 • Водоотпорен
 • Ергономски
 • Супер мек силикон
 • Хипоалергично ABS
 • Материјал безбеден за телото
 • Без фталати
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Black&Silver – Reed Up&Down вибратор

Ви ја претставуваме сензационалната нова колекција од Black&Silver, каде задоволството не познава граници! Подгответе се за извонредно искуство со нашите најсовремени вибратори и ротатори, прецизно изработени за да испорачаат неверојатно задоволство што ќе ве остави да копнеете за повеќе. Подгответе се да тргнете на патување со неспоредливо задоволство, додека ги откриваме револуционерните карактеристики на оваа неверојатна креација.

Откријте го врвното задоволство со револуционерниот Squeel System, иновативно чудо што нуди не само еден, не два, туку неверојатен избор од 7 режими нагоре и надолу, 7 режими на вибрации и 7 привлечни начини за стимулирање на вашиот клиторис. Секој режим е стручно дизајниран да ги отклучи најинтензивните сензации и да ве однесе во возбудливо возење на задоволство како никогаш досега. Препуштете им се на моќните вибрации, препуштете се на воодушевувачките движења нагоре и надолу и оставете ги вашите желби да се разбудат.

Нашите Black&Silver вибратори се повеќе од само машини за задоволство. Тие се изработени со огромна прецизност за да се обезбеди совршено приспособување и ергономски дизајн кој без никаков напор се контурира до облините на вашето тело, обезбедувајќи удобно и интуитивно искуство. Со должина од 24,0 cm и задоволувачки дијаметар на полнење од 3,5 cm (со вметнување 14,0 cm), ќе бидете воодушевени од големината и моќта на овие моќници за задоволство.

Нема потреба да се грижите за батериите, бидејќи овој vibrator лесно се полни преку вклучениот USB-кабел. Едноставно приклучете го и оставете го исчекувањето да се изгради додека ја чекате следната воодушевувачка сесија на задоволство. А за оние кои сакаат да истражуваат надвор од спалната соба, овој вибратор се целосно водоотпорен, отворајќи свет на водни авантури и жешко рандеву под туш.

Искусете го врвното уживање со нашата луксузна мешавина од супер меки силиконски и хипоалергични ABS материјали, обезбедувајќи кадифено-мазен допир кој без напор се лизга по вашата кожа. Ние ја сфаќаме вашата безбедност сериозно, поради што нашите вибратори се направени без фталати или какви било штетни материи. Смирете се знаејќи дека вашето задоволство е во добри раце.

Black&Silver вибраторите се повеќе од обична играчка – тие се покана за свет на задоволство и истражување. Подигнете ги вашите сензуални искуства, отклучете нови димензии на задоволство и разбудете ги вашите внатрешни желби со нашите прецизно дизајнирани инструменти за задоволство. Почестете се со олицетворение на задоволството и придружете се на Black&Silver револуцијата денес!

Пред и после секоја употреба, препорачуваме темелно чистење на вашиот вибратор. Чувајте го на место без прашина и избегнувајте да го изложувате на екстремна топлина. За да обезбедиме оптимални перформанси, советуваме да користите лубриканти на база на вода, бидејќи силиконските лубриканти, масла или креми може да ја загрозат долговечноста на вашиот придружник за задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Black&Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Black&Silver – Reed Up&Down вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Black&Silver – Reed Up&Down вибратор
3198 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top