Green Goblin -Вибратор со лед дисплеј 22 cm

2699 ден

Карактеристики:

  • Вибрации со 12 функции
  • Моќен мотор
  • Напојување : USB магнетно полнење
  • Led дисплеј
  • Материјал: Силикон + ABS
  • Боја: Зелена
  • Димензии: 22cm x 3,5cm
  • Тежина 203 гр
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-VR242261 Категории ,
Сигурно плаќање
Green Goblin -Вибратор со лед дисплеј 22 cm

Препуштете се на неспоредливото уживање со нашиот извонреден Green Goblin -Вибратор со лед дисплеј 22 cm. Дизајниран и за удобност и за стимулација, оваа играчка е преполна со функции за подобрување на вашите интимни моменти. Оваа премиум играчка за возрасни хармонично го комбинира прецизното инженерство со естетската елеганција, фалејќи се со волшебна класична зелена завршница што се истакнува во секоја колекција.

Green Goblin е прецизно дизајниран да ја стимулира Г-точката со својата ергономски контурирана форма, обезбедувајќи целните точки на задоволство да се достигнат без напор, што доведува до интензивни и задоволувачки искуства. Неговите моќни вибрации се приспособливи преку LED дисплејот, овозможувајќи им на корисниците лесно да се движат низ различни шеми на пулсирање и нивоа на интензитет, обезбедувајќи персонализирани сесии за задоволство секој пат.

Што добивате со Green Goblin -Вибратор

Премиум материјали: Изработена од висококвалитетен силикон и ABS, оваа играчка е и безбедна и издржлива, обезбедувајќи задоволувачко искуство секој пат. Направен од висококвалитетни силиконски материјали безбедни за телото, овој вибратор е хипоалергичен и лесен за чистење, со што гарантира дека се исполнети безбедносните и хигиенските стандарди за уживање без грижа.

Прекрасна боја: Достапна во живописно зелено, оваа играчка е визуелно привлечна колку што е и функционална.

Моќни вибрации: Со 12 различни режими на вибрации, можете да го приспособите вашето искуство за да одговара на вашите желби. Обезбедувајќи максимално задоволство при секоја употреба. Нашиот врвен LED интерфејс не само што додава футуристички допир, туку и ја подобрува употребливоста во средини со слаба осветленост. Тоа ги прави средбите доцна во ноќта уште повозбудливи. Интуитивните контроли овозможуваат беспрекорни прилагодувања за време на употребата, обезбедувајќи ви да го контролирате вашето патување за задоволство.

Совршена големина: Со димензии 22 цм во должина и 3.8 цм во дијаметар и тежина од 203 грама, овој вибратор е дизајниран за оптимална удобност и задоволство.

Реална текстура: Со реалистични вени, овој вибратор обезбедува неверојатно реално и стимулирачко искуство.

Практично полнење: Опремена со магнетно полнење, напојувањето на вашата играчка е брзо и лесно, така што е секогаш подготвена кога сте.

Водоотпорен дизајн: Со водоотпорност IPX7, овој вибратор ( vibrator )  е совршен за употреба под туш или када. Така додавајте разновидност на вашето време за играње.

Тивко ракување: Работејќи на ниво на бучава од ≤60db, можете да уживате во дискретно задоволство без да ги вознемирувате другите.

Откријте нови нивоа на задоволство со нашиот реалистичен вибратор со текстура на вени. Дизајниран да ги задоволи сите ваши потреби и желби. Искусете неспоредливо блаженство со Green Goblin, каде луксузот се среќава со задоволство на најсензационален начин.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Green Goblin -Вибратор со лед дисплеј 22 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Green Goblin -Вибратор со лед дисплеј 22 cm
2699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top