Dual Rider – Голем стимулатор со далечинска контрола

5499 ден

Карактеристики:
 • Дизајн со два мотора
 • 12 функции на вибрации
 • Далечински управувач
 • Дизајн на триење со интимни контури
 • Текстура за надразнување
 • Водоотпорен: Да
 •  Далечинскиот управувач со обсег до 10 метри
 • Материјал: Хипоалергенски врвен силикон
 • Без фталати.
 • Напојување: USB кабел за полнење
 • Траење на батеријата: до 60 минути стимулација со голема брзина или 90 минути вибрации со мала брзина со целосно полнење.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Dual Rider – Голем стимулатор со далечинска контрола

Искусете го врвното задоволство и истражување со CalExotics Lust Remote Control Dual Rider. Прецизно дизајниран масажер со далечински управувач кој го става вашето задоволство во ваши раце. Нурнете во светот на сензуалното задоволство со неговата импресивна низа карактеристики, вклучувајќи 12 примамливи функции на интензивни вибрации, два моќни мотори и дизајн на триење со интимна контура што ќе ве остави да копнеете повеќе. Елегантниот и сензуално контурен масажер е смислено изработен со текстура која ве поканува да се препуштите на сензациите на триење. Двата мотори даваат длабока, стимулација како никогаш досега.

Проверете го возбудливиот опсег на опции без напор користејќи ги копчињата со лесен допир или пригодниот далечински управувач. Овој уред ви овозможува да треперите низ 12-те функции на вибрации, пулсирање и ескалација кои сигурно ќе испратат бранови на задоволство низ вашето тело. Имате целосна контрола врз моќта на секој мотор. Тие можат да бидат независно управувани за да го прилагодите вашето искуство до совршенство. Далечинскиот управувач кој е лесен за користење гарантира дека возењето низ овие опции за оргазам е лесно. И ви нуди зголемување на вашето задоволство со секој клик.

Влезете во светот на водната екстаза бидејќи овој водоотпорен масажер ја отвора вратата за моќни вибрации во кадата или тушот. Извлечете го вашето задоволство надвор од границите на бањата и истражете нови сфери на интимност со разиграниот далечински управувач, кој нуди опсег до 10 метри безжична слобода.

Изработен од хипоалергенски врвен силикон, овој масажер дава приоритет на вашата благосостојба со тоа што е безбеден за телото. Без мирис и без фталати, обезбедувајќи вашите најчувствителни точки да останат среќни и здрави. Наполнете го премиум силиконскиот масажер за само 2 часа со помош на обезбедениот USB кабел за полнење. Кога е полн нуди сензационални 60 минути стимулација со голема брзина. Другата опција нуди задоволувачки 90 минути вибрации со мала брзина што ќе ве остават без здив и ќе ве остават да сакате повеќе.

Повеќе од една деценија, CalExotics ги трансформира фантазиите во реалност со нивната непоколеблива посветеност на деталите и квалитетот. Основана и во сопственост на Сузан Колвин, визионерка во индустријата. Овој бренд California Exotic Novelty стана синоним за извонредност во играчките за возрасни. Фактот дека CalExotics е компанија во женска сопственост, одигра значајна улога во нивното метеорско издигнување на врвот на индустријата за играчки за возрасни. Нивните производи се дизајнирани со длабоко разбирање на желбите и потребите на жените.

Препуштете се на задоволството што го заслужувате и прегрнете го светот на задоволство со CalExotics Lust Remote Control Dual Rider. Ослободете ги вашите желби, запалете ги вашите сетила и откријте ново ниво на интимно задоволство што ќе ве остави крајно заробени.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

CalExotics

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dual Rider – Голем стимулатор со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Dual Rider – Голем стимулатор со далечинска контрола
5499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top