Black&Silver – Kenji Вибратор

4999 ден

Карактеристики:
 • 10 режими на вибрации
 • Ротирачки бисери
 • Движење „горе-долу“
 • Стимулација на клиторисот
 • Супер моќни мотори
 • Компатибилен со Watchme Wireless технологија (не е вклучен часовникот со далечински управувач)
 • 24,5 cm x 3,5 cm (се вметнува 13,0 cm)
 •  Се полни со USB кабел
 • IPX6 водоотпорен
 • Супер мек силикон и хипоалергичен ABS
 • Материјал безбеден за телото
 • Без фталати
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

Сигурно плаќање
Black&Silver – Kenji Вибратор

Ви го претставуваме извонредниот KENJI Stimulating VIBE од Black&Silver, примамлив спој на иновации и уживање што ќе ве остави да копнеете за повеќе. Подгответе се да тргнете на необично патување на задоволство додека се потопувате во светот на овој извонреден вибратор.

Уживајте во вашите сетила со неодоливата привлечност на KENJI VIBE вибраторот, прецизно изработен да ги разгори вашите желби и да го издигне вашето задоволство на невидени височини. Со своите револуционерни 10 режими на вибрации, овој vibrator нуди широк спектар на сензации кои одговараат на секој ваш каприц. Истражете ги длабочините на задоволството додека ротирачките бисери танцуваат долж вашите најчувствителни области, испорачувајќи бранови на екстаза што ќе ве остават без здив.

Но, тоа не е сè – KENJI Stimulating VIBE открива хипнотизирачко движење нагоре и надолу што ја носи пенетрацијата на сосема ново ниво. Препуштете им се на интензивните сензации додека се наплинува и пулсира во вас, предизвикувајќи сензации кои резонираат длабоко во вашата срж. Препуштете се на луксузното задоволство од двојната стимулација бидејќи KENJI  располага со вашиот клиторис со насочено внимание, буди точки на задоволство за кои никогаш не сте знаеле дека постојат.

Подгответе се за моќни перформанси, благодарение на супер моќните мотори на KENJI вибраторот. Почувствувајте како брановите на задоволство се брануваат низ вашето тело додека се предавате на неговата неодолива привлечност. И за крајна удобност и контрола, овој сензационален вибратор е компатибилен со технологијата Watchme Wireless (далечинскиот управувач за часовникот, ни часовникот не се вклучени), овозможувајќи ви да го приспособите вашето искуство со беспрекорна прецизност.

Дизајниран да ги надмине вашите очекувања, KENJI Stimulating VIBE може да се пофали со импресивни димензии од 24,5 cm x 3,5 cm, со должина на вметнување од 13,0 cm. Неговиот ергономски дизајн обезбедува удобно држење, овозможувајќи ви да се фокусирате исклучиво на вашето задоволство без никакви одвлекувања. Збогувајте се со непријатностите на батериите, бидејќи овој извонреден вибратор може лесно да се наполни со помош на вклучениот USB кабел, обезбедувајќи бескрајно задоволство на вашите прсти.

Ослободете ги вашите желби без двоумење, бидејќи KENJI VIBE е водоотпорен IPX6, што ви овозможува да ги истражувате водените авантури со сигурност и леснотија. Уживајте во кадифено-мазниот допир на неговата супер мека силиконска и хипоалергична ABS конструкција, обезбедувајќи луксузно искуство кое е и безбедно и задоволувачко. Со својата посветеност на вашата благосостојба, овој исклучителен вибратор е ослободен од фталати, обезбедувајќи вашето задоволство да остане без грижи.

Препуштете се на врвот на задоволството со KENJI Stimulating VIBE вибраторот од Black&Silver. Дозволете да ве пренесе во царството на сензуалност и истражување, каде што границите се скршени, а задоволството не познава граници. Подигнете ги вашите интимни средби и прифатете ја моќта на овој извонреден вибратор кој ветува дека ќе го редефинира задоволството и ќе отклучи нови димензии на задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Black&Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Black&Silver – Kenji Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top