Fifty Shades of Grey – Bound to You тепалка

1690 ден

Карактеристики:

  • Рачно изработено лопатка од вештачка кожа
  • Разноврсна завршница со двојна текстура
  • Рачно зашиена од двете страни
  • Дизајниран за парови
  • 100% метален дел без никел
  • Доаѓа со торба за складирање
  • Таг за нишање, пакување без пластика
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E31202 Категорија
FSOG logo
Сигурно плаќање
Fifty Shades of Grey – Bound to You тепалка

Добијте повеќе можности да уживате со оваа Fifty Shades of Grey – Bound to You тепалка. Едната страна има мека облога, додека другата има мазна површина, така што ве чекаат многу изненадувачки можности за удирање.

Со должина од 25 cm и ширина од 5,5 cm, ова е добра алатка за почетници кога треба да ја истражите вашата темна страна. Со малота, цврста лопатка лесно и силно и прецизно се удира или милува со нежни потези.

Изработен е од вештачка кожа и дизајнот овозможува добро да се вклопува во рака. Ременот за зглоб гарантира дека останува таму каде што треба, дури и за време на диви игри.

Во прославата за една деценија на еротско откритие и исполнување, Официјалната колекција на задоволство на Педесет нијанси сиво ве поканува да ги пробате играчките на Педесет нијанси.

Креирана од Е. Л. Џејмс, колекцијата на стилски, висококвалитетни играчки, додатоци за врзување и основни работи се ваши за истражување за вашите сопствени интензивни, интимни и возбудливи искуства во спалната соба и пошироко.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Bound to You тепалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey - Bound to You тепалкаFifty Shades of Grey – Bound to You тепалка
1690 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top