Fifty Shades of Grey – Bound to You Crop

2250 ден

Карактеристики:

  • Рачно изработен crop за јавање од вештачка кожа
  • Елактичен врв за задоволувачки убоди
  • Јамка на зглобот за сигурна игра и лесно складирање
  • Дизајниран за парови
  • 100% метален хардвер без никел
  • Доаѓа со торба за складирање
  • Таг за нишање, пакување без пластика
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E31204 Категорија
FSOG logo
Сигурно плаќање
Fifty Shades of Grey – Bound to You Crop

Изработен е од вештачка кожа и дизајнот овозможува добро да се вклопува во рака. Ременот за зглоб гарантира дека останува таму каде што треба, дури и за време на диви игри.

Изработена со прекрасни луксузни детали кои нема да ве остават рамнодушни.

Во прославата за една деценија на еротско откритие и исполнување, Официјалната колекција на задоволство на Педесет нијанси сиво ве поканува да ги пробате играчките на Педесет нијанси.

Креирана од Е. Л. Џејмс, колекцијата на стилски, висококвалитетни играчки, додатоци за врзување и основни работи се ваши за истражување за вашите сопствени интензивни, интимни и возбудливи искуства во спалната соба и пошироко.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Bound to You Crop”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey – Bound to You Crop
2250 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top