Obsessive – тепалка

2199 ден

Карактеристики:

  • елегантна и фенси тепалка
  • прекрасна рачка покриена со сјајен накит
  • заводлива лента
  • рамен крај – дава пикантно задоволство
  • издржливи материјали со висок квалитет (40% PU кожа, 30% стаклени влакна, 10% полиестер, 20% акрилик)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E33632 Категорија
Сигурно плаќање
Obsessive – тепалка

Со оваа споецијална тепалка можете да откриете незаборавни искуства. Секоја ноќ! Кој ќе добие пријатни шлаканици – вие или вашиот љубовник? Или… двајцата? Играјте ја оваа игра како што сакате! Имајте целосна контрола во спалната соба со овој додаток.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – тепалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – тепалка
2199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top