Црвена Тепалка

690 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа
  • Боја: Црвена
  • Хипоалергена
  • Лесна за патување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: WP-19102420 Категорија
Сигурно плаќање
Црвена Тепалка

Ако сте спремни да навлезете во светот на BDSM задоволствата, за вас имаме еден одличен производ. Истражете ја вашата дива страна со мала помош од оваа секси црвена тепалка.

Оваа тепалка ја краси нејзината фантастична изработка, големата флексибилност, но и малата површина која доаѓа во контакт со кожата.

Класичен изглед со пеколна црвена боја.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црвена Тепалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Црвена Тепалка
690 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top