Boundless Дилдатор трио сет

1999 ден

Карактеристики:

  • Отпорност на вода
  • Материјал: Супер квалитетен медицински силикон
  • Едноставно за употреба, овој производ е совршен за почетници
  • Ергономски закривени за лесно користење
  • Дилататорите доаѓаат 3 различни големини големини
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-233047 Категории , ,
Сигурно плаќање
Boundless Дилдатор трио сет

Започнете на патување со неспоредливо задоволство и истражување со Boundless Dilator Trio. Разновиден сет внимателно дизајниран да ги прошири вашите хоризонти. Без разлика дали сте почетник или искусен, овој сет е тука да ги подобри вашите интимни искуства и да обезбеди ново ниво на задоволство.

Со три градуирани силиконски дилататори, Boundless Дилдатор Трио нуди беспрекорна транзиција помеѓу големини. Ова ви овозможува постепено и удобно да ги истражувате областите на дилатација, приспособувајќи го искуството на вашите индивидуални потреби и преференции. Сензуално заострената сонда обезбедува нежно и мазно вметнување, додека градуираните големини ви овозможуваат да напредувате со свое темпо.

Изработени од врвен силикон, овие дилататори можат да се пофалат со луксузна текстура која се чувствува извонредно наспроти вашата кожа. Висококвалитетниот материјал не е само кадифено мек, туку и хипоалергичен, безбеден за телото и без фталати. Бидете сигурни дека вашите најчувствителни области се во сигурни раце. Boundless Дилдатор Трио дава приоритет на вашата благосостојба и обезбедува здраво и пријатно искуство.

Леснотијата на користење е клучна карактеристика на овој сет на дилататори. Секој дилататор е опремен со лесна јамка со прст, што овозможува контрола и манипулација без напор. Издржливата јамка обезбедува сигурно држење, обезбедувајќи ви самодоверба и стабилност за време на вашите интимни моменти. Дополнително, јамката за прст може да се спои со мини bullet вибратор ( не е вклучен во сетот) за да додаде дополнителен слој на стимулација и да го засили вашето задоволство.

Како бренд посветен на извонредност, CalExotics е во првите редови на индустријата за играчки за возрасни повеќе од една деценија. Основачот и сопственик Сузан Колвин немилосрдното стремење кон квалитет и внимание на деталите го издигна брендот California Exotic Novelties на нови височини. Со CalExotics, можете да верувате дека инвестирате во производ кој е смислено дизајниран и изработен за да обезбеди најголемо задоволство.

Ослободете ги вашите желби и отклучете свет на задоволство со Boundless Dilator Trio. Овој сеопфатен сет ви дава моќ да откриете нови сензации. Да се препуштите на самоистражување и да ја прифатите вашата сексуална благосостојба. Со своите врвни материјали, разновиден дизајн и посветеност на вашата удобност и задоволство, овој сет на дилататори сигурно ќе стане суштински дел од вашиот интимен репертоар.

Ве молиме запомнете: дадете приоритет на вашата лична удобност. Консултирајте се со здравствен работник доколку имате какви било проблеми или прашања во врска со употребата на дилататори или какви било други производи за интимна нега. Вашата благосостојба е најважна и од суштинско значење е да се обезбеди безбедно и пријатно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

CalExotics

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Boundless Дилдатор трио сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Boundless Дилдатор трио сет
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top