Метално Дилдо

1490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Метал
  • Боја: Сребрена
  • Неверојатен дизајн
  • Компатибилен со секаков тип на лубрикант
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-D086 Категории ,
Сигурно плаќање
Метално Дилдо

Нешто поинакво од светот на дилдата. Прекрасно заоблено метално дилдо ( dildo ) со совршен дизајн. Неговата прецизна заобленост и проширувањата на двата краја гаранатираат неверојатно уживање.

Ова метално дилдо обезбедува директна врска со вашето омилено место – G или P – точка – или каде и да почувствувате потреба. Ова дилдо е направено со совршена заобленост и широк дофат за да можете да се релаксирате и да се опуштите додека уживате сами со себе или вашиот партнер ви приредува цврста, контролирана масажа.

За сензорна игра ставете го дилдото во топла или ладна вода почекајте неколку минути и дилдото е спремно да ви пружи неверојатно задоволство.

Прекрасно метално дилдо со должина од 20 см и дијаметар на топките од 2.5 см и 3.8 см

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.
Боја

Сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метално Дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Метално Дилдо
1490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top