FeelzToys – Rombee Дилдо

1799 ден

Карактеристики:

  • Медицински силикон
  • Флексибилен
  • Димензии: 17,8 cm x 3,5 cm
  • водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E21085 Категории ,
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

FeelzToys – Rombee Дилдо

Висококвалитетно и високо функционално дилдо. Ова атрактивно, модерно и економично дизајнирано дилдо е направено од 100% медицински силикон. Дилдото е исклучително меко, целосно беспрекорно и со својот ребрести дизајн обезбедува луксузна стимулација. Ова dildo е соодветно и за анална употреба.

Производите на Feelz Toys се направени од 100% медицински, висококвалитетен силикон. Овој материјал е најдобриот и најбезбедниот материјал што може да се користи во еротски производи. Истиот овој материјал веќе е широко користен во разни други примени, како на пример во сервисот за храна и во здравствената индустрија.

Силиконот се чувствува мек како природна кожа, брзо се загрева и останува топол подолго од другите материјали. Материјалот е без мирис, без вкус, непорозен и без омекнувач. Понатаму, нашите производи се сите хипоалергични и лесно се чистат со едноставна топла вода и благ сапун.

Производите на Feelz Toys се најиновативните, еколошки одржливи и безбедни еротски производи кои моментално се достапни на пазарот. Сите наши производи се CE сертифицирани и ги исполнуваат сите RoHS упатства.

Користете само лубриканти на база на вода со производите на Feelz Toys. Не користете лубриканти на база на силикон.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FeelzToys – Rombee Дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
FeelzToys – Rombee Дилдо
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top