Fun Factory – Stronic Surf Вибратор

10999 ден

Карактеристики:

 • Димензии: 20,3 cm должина, Ø 4,5 cm
 • Тежина: 323 g
 • Материјал: Непорозни, хипоалергични материјали безбедни за телото
 • Време на полнење: 6-8 часа почетно полнење
 • Траење на батеријата: до 45 минути со најголема брзина
 • Поставки за вибрации: 10 различни поставки
 • Ниво на бучава: Речиси безчујно
 • Водоотпорен: Да
 • Дополнителни карактеристики: Функција за заклучување за патување, интуитивен интерфејс со копчиња, индикаторски светла за полнење, предупредување за слаба батерија
 • Вклучува детално упатство за употреба
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

SKU: E29451 Категорија
fun-factory-logo
Сигурно плаќање
Fun Factory – Stronic Surf Вибратор

Дали сте подготвени за убергазам? Подигнете го вашето задоволство со Fun Factory Stronic Surf, пулсатор дизајниран да дава масажа одвнатре, стимулирајќи го секој нервен крај и исполнувајќи ве со задоволство од опкружувачки звук. Препуштете се низ десет динамични поставки, оставајќи ги рацете слободни за повозбудливи активности. И најдобриот дел? Скоро е нечујно!

Сурфање на брановите на задоволство:

Запознајте го новото издание на глобалната сензација – Stronic Surf Pulsator II. Без разлика дали е соло или со партнер, оваа играчка со дискретна големина го носи задоволството до нови височини. Интуитивниот интерфејс на копчињата на Stronic Surf, функцијата за заклучување за удобно патување и индикаторските светла за полнење го прават исклучителен придружник за вашето сензуално патување.

Рачно изработено во Германија и изработено од материјали безбедни за телото, непорозни и хипоалергични.

Целна стимулација за поголеми оргазми:

Stronic Surf ја знае тајната на експлозивното задоволство. Неговите бранови се дизајнирани да ги погодат жариштата по должината на предните и задните ѕидови на вагината, вклучувајќи го често занемарениот перинеален сунѓер. За разлика од стимулацијата на ниво на површината, поорганската форма и раширените бранови на Surf нудат длабока масажа за врвно задоволство.

Тенка форма, максимално исполнување:

Горд член на линијата PULSATOR II, Stronic Surf комбинира тенок, елегантен дизајн со неоспорно чувство на исполнетост. Со димензии од 20,3 cm и Ø 4,5 cm и тежина од 323 g, обезбедува совршена количина на притисок за да ги задоволи вашите желби.

Ослободено задоволство без раце:

Потопете се во екстазата на притисок без раце. Stronic Surf се движи автономно низ десет режими на работа, од нежни импулси до диви ритми. Зголемете ја својата возбуда постепено или нурнете директно во врвот на задоволството.

Елегантно дискретно:

Тивко и ненаметливо, Stronic Surf обезбедува вашите интимни моменти да останат приватни. Неговата тивка технологија ја елиминира потребата од одвлекување на вниманието, овозможувајќи ви да уживате во искуството без прекини.

Ослободете ја вашата внатрешна сензација:

Менувајте ги режимите на работа на Surf за различен притисок врз перинеалниот сунѓер и комбинирајте го со вашиот омилен вибратор за наелектризирана оргазми.

Нурнете во задоволството:

Водоотпорен и подготвен да се нурне во водени авантури, Stronic Surf е ваш сопатник во светот на нескротливото задоволство.

Надградете го вашето патување за задоволство:

Прицврстете се за возење со интензивно задоволство со Fun Factory Stronic Surf Pulsator II. Со должина од 20,3 cm и Ø 4,5 cm, тој е олицетворение на задоволство и иновација. Подгответе се да возите на брановите на задоволство како никогаш досега.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fun Factory

fun-factory-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fun Factory – Stronic Surf Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fun Factory - Stronic Surf ВибраторFun Factory – Stronic Surf Вибратор
10999 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top