Камшик со Бат Плаг

1299 ден

Карактеристики:

  • Лесна рачка за лесно користење
  • Рачна лента за закачување
  • Бат Плаг на крајот од рачката
  • Димензии: 108 cm камшик со бат плаг на рачката
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: WP.292400204 Категории ,
Сигурно плаќање
Камшик со Бат Плаг

Овој камшик е повеќе од стандардните камшици за дива игра. Не само што ќе ви овозможи безобразно добра забава, овој камшик е со стрелка од едната страна а на другиот крај има  прикачен бат плаг за двојно поголемо задоволство. Добијте повеќе можности да уживате со овој супер квалитетен камшик.

Изработен е од вештачка кожа и дизајнот овозможува добро да се вклопува во рака. Ременот за зглоб гарантира дека останува таму каде што треба, дури и за време на подиви игри.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Камшик со Бат Плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Камшик со Бат Плаг
1299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top