Iroha – Mai Tsuru

14999 ден

Клучни карактеристики:

 • Технологија: Haptic WAVE™ технологија за вибрации со длабока резонанца
 • Димензии (Д × Ш × В мм): 33 × 174 × 33
 • Тежина (g): 107
 • Режими на вибрации: 10 модели на вибрации + 3 јачини на вибрации
 • Материјали: силикон, ABS, компјутер, литиум-јонска полимерна батерија
 • Напојување: USB кабел
 • Време на траење: прибл. 60 минути (со полна моќ)
 • Време на полнење: прибл. 90 минути (на 5V 1000mA)
 • Водоотпорен: до 50 см
 • Содржина: База за полнење, USB-кабел, Упатство за употреба
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

SKU: E34385 Категорија
Сигурно плаќање
Iroha – Mai Tsuru

Ви ја претставуваме IROHA BY TENGA – MAI TSURU: Зголемете ги вашите сензации со технологијата Haptic WAVE™

Откријте нов свет на задоволство надвор од границите со IROHA BY TENGA – MAI TSURU. Подгответе се да искусите сосема ново ниво на вибрации, благодарение на револуционерната технологија Haptic WAVE™. Препуштете се на неспоредливото задоволство што ве обвива комплетно и  редефинирајте го начинот на кој се препуштате на сензуалното задоволство.

Зголемување на задоволството со технологијата Haptic WAVE™

MAI TSURU е пионерскиот скапоцен камен на серијата iroha, кој може да се пофали со револуционерната технологија Haptic WAVE™ која генијално ги претвора звучните бранови со ниска фреквенција (40-70 Hz) во бранови на блажени вибрации. Потопете се во сензации кои резонираат на подлабоко, тридимензионално ниво во споредба со конвенционалните мотори. Дизајниран да дава тактилни повратни информации преку извонредната фузија на вибрации и движење, тоа е искуство како ниедна друга.

Беспрекорна контрола, бескрајно задоволство 

Со кориснички контроли со две копчиња, MAI TSURU ја става моќта на задоволството во вашите раце. Едноставно притискање и држење 3 секунди без напор го вклучува и исклучува. Истражете го изборот на 10 различни модели на ритам засновани на звук што ги мамат вашите сетила. Движете се низ 3 силни вибрации за да го пронајдете вашиот идеален интензитет, прилагоден на вашите желби.

Водоотпорен, може да се мие и многу повеќе

Изработен до совршенство, MAI TSURU може да се пофали со заштитна обвивка против прашина, со што се обезбедува неговата долговечност. Експериментирајте со водни задоволства без грижи бидејки MAI TSURU со неговиот водоотпорен дизајн овозможува потопување до 50 см. Кога е време за полнење, на секои 60 минути користење со максимум снага потребни му се само само 90 минути полнење на 5V 1000 mA.

Димензиите на Iroha MAI TSURU

Димензиите на MAI TSURU од 33 × 174 × 33 mm обезбедуваат удобно држење, овозможувајќи ви да се изгубите во задоволство без одвлекување. Со тежина од 107 грама, тоа е хармоничен баланс на формата и функцијата.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена

Brand

Iroha

Исто како што јадеме правилно, спиеме добро и се грижиме за нашето тело, грижата за себе е нешто што е важно за сите нас. Ироха верува дека задоволството што го бара нашето тело е исто така нешто што треба да го цениме на овој начин. Ироха е ставка за самозадоволство, за да одговори на овие природни потреби. Бренд создаден од жени, за жени, за да обезбеди вкусно искуство за разлика од сите други. Забавен, безбеден начин да го третирате вашето тело, со луксузните сензации што ги бара. Нов почеток во задоволството за жените.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Iroha – Mai Tsuru”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Iroha – Mai Tsuru
14999 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top