Тепалка со пердуви

690 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа, Пердуви
  • Боја: Црна
  • Должина на лента: 38 cm до 66 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: FT11010-B Категорија
Сигурно плаќање
Тепалка со пердуви

Добредојдовте во светот на BDSM. За сите оние кои се спремни да ја истражуваат тенката граница помеѓу болката и задоволството, ние за вас го имаме совршениот производ. Тепалка со пердуви. Овој едноставен додаток совршено се уклопува во разновидни секси сценарија. Тепалката на едната страна има пердуви за нежно задевање, а на другата има тепалка за пожестока игра.

Одличен за дразнење на осетлива кожа, особено ако го користите со превез за очи. Кога ќе исклучите едно сетило (во овој случај сетилото за вид) останатите сетила се зголемуваат и можете поинтензивно да ги почувствувате сите допири или задевања со пердуви по вашето тело.

Одличен за сензуална предигра.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тепалка со пердуви”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Тепалка со пердуви
690 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top