Bijoux Indiscrets – Za Za Zu Лисици со пердуви

1399 ден

Карактеристики:

  • Боја: Црна/сребрена.
  • Материјал: пердув од ној Marabou.
  • Вкупна должина: 59 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E21765-D55-21765 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Bijoux Indiscrets – Za Za Zu Лисици со пердуви

 

Лисици со пердуви. Заробете го вашиот љубовник со мекоста на пердувите.

За за за зу лисици со пердуви се направени од меки пердуви марабу.

Лисиците тежат многу малку, а малата тежина ги прави меки и удобни за носење.

За за за зу лисиците со пердуви се идеални за сензуално заведување и нежна игра на улоги. За за зу не е создаден за напорна игра туку повеќе како симболично парче накит.

Za Za Zu може да се користи и како накит. Прицврстете го Za za zu околу зглобот, навојте го ланецот околу зглобот и прицврстете ја куката. За за зу изгледа едноставно како нараквица од невини пердуви.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Bijoux Indiscrets

Растечката еротика на литературата од 18 век беше инспирирана од љубопитноста и имагинацијата. Les Bijoux Indiscrets, роман на Денис Дидро, беше објавен во ова време на пребарување. Во него, магичен прстен им открива на ликовите свет полн со еротика и фантазија. Bijoux Indiscrets е провокативна комбинација на еротика и софистицираност за вљубените, комбинација надвор од димензии. Идеите, мирисите, вкусовите, звуците и сензациите формираат суптилен спој, сугерирајќи уникатни искуства и незаборавни моменти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bijoux Indiscrets – Za Za Zu Лисици со пердуви”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Bijoux Indiscrets – Za Za Zu Лисици со пердуви
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top