Огрлица со синџир 52 см

790 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа, Пластика и Метал.
  • Боја: Црна/Црвена
  • Должина на синџир: 52cm .
  • Одстранлив синџир
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CR.09038 Категорија
Сигурно плаќање
Огрлица со синџир 52 см

Ви ја претставуваме нашата елегантна и привлечна oгрлица со синџир 52 см, дизајнирана да ги наелектризира вашите BDSM искуства со софистицираност и разноврсност. Изработена со најдобрите материјали, оваа огрлица зрачи со на мистика и привлечност, издигнувајќи ја вашата игра до возбудливи височини.

Со должина од 52 cm и метален синџир кој се вади, оваа огрлица обезбедува цврсто и сигурно вклопување околу вратот, обезбедувајќи удобност и контрола за време на вашите интимни средби. Нејзиниот впечатлив црн дизајн, нагласен со црвени детали, привлекува внимание и ја поставува сцената за незаборавни моменти на страст и истражување.

Отстранливиот синџир додава елемент на приспособливост, овозможувајќи ви да го прилагодите вашето искуство според вашите желби. Без разлика дали ја претпочитате привлечната сензација на ланецот на вашата кожа или едноставноста на самостојната огрлица, изборот е ваш.

Препуштете се на уметноста на заведување со нашата црна огрлица со црвени детали и синџир што може да се вади. Подигнете ги вашите BDSM авантури и прифатете ја возбудата од неограничените можности.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Огрлица со синџир 52 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Огрлица со синџир 52 см
790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top