Sex & Mischief – Сет за врзување на кревет

3390 ден

Карактеристики:

 • Нараквица
  Големина: универзална
 • Манжетни за нозете
  Големина: универзална
 • Ленти
  Должина: 152 см
 • Материјал: полипропиленски влакна, полиестерски влакна, ABS пластика
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E23809 Категорија
Сигурно плаќање
Sex & Mischief – Сет за врзување на кревет

 

Направете ги вашите фантазии за ропство да се остварат брзо и лесно со Sex & Mischief – комплет за врзување во кревет!

Централниот ремен треба да се стави под средината на душекот, а ремените за раце и нозе треба да се поместат на саканите страни. Во зависност од големината на креветот, потребно е да ја прилагодите должината на врзувањето и во рок од неколку минути сте подготвени да уживате во вашата нова игротека за ропство.

Кога не ги користите, можете да ги чувате завоите за рацете и нозете под душекот и да ги извлечете кога сакате.

Манжетните се меки и удобни на допир. Тие се универзални по големина и може да се прилагодат.

Комплетот вклучува лисици, манжетни за нозете, централна лента и четири странични конектори.

Системот одговара на повеќето големини на кревети.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – Сет за врзување на кревет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex & Mischief – Сет за врзување на кревет
3390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top