Fifty Shades of Grey – Сет за врзување

2999 ден

Карактеристики:

 • Разновиден додаток за ропство во спалната соба за парови
 • Дизајн со реверзибилна манжетна и јака во контрастна црна и црвена боја
 • Манжетните имаат мека облога за удобност при носење
 • Прилагодлива големина одговара на сите
 • Синџир поврзан со секоја манжетна со штипки од двете страни – лесно се откачува
 • Д-прстен на секоја манжетна и предниот дел од јаката
 • Завршено со 100% метален хардвер без никел
 • Лого на „Педесет нијанси сиво“ детално на ткаенина
 • Се испорачува со брендирана кеса за складирање
 • Вклучува брендирана ознака за нишалка од нашата понуда за пакување без пластика
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32433 Категорија Ознака:
FSOG logo
Сигурно плаќање
Fifty Shades of Grey – Сет за врзување

 

Истражете го еротскиот свет на игрите за доминација со оваа јака и манжетни од Педесет нијанси на сиво. Овој разновиден BDSM додаток е прилагодлив за да можете да го извлечете максимумот од вашите возбудливи, интимни моменти.

Овој комплет од вештачка кожа има црвена страна со принт од роза и обична црна страна. Изберете кој го претпочитате со едноставно вртење на додатокот внатре кон надвор. Уживајте во максимална удобност кога истражувате нови позиции, благодарение на обложениот дизајн и прилагодливите велкро затворачи.

Додатокот се држи заедно со вертикална лента која започнува од јаката, се протега по градите и завршува во два метални прстени, каде што уште двa ремени водат до манжетните. Благодарение на практичните Д-прстени, можете брзо да се префрлате помеѓу положбите и лесно да го комбинирате комплетот со други додатоци за ропство.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Сет за врзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey – Сет за врзување
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top