Сет за Врзување на Кревет

1990 ден

Карактеристики:

  • Комплет за врзување под душекот.
  • Боја: Црна
  • Манжетните се целосно прилагодливи
  • Водоотпорен материјал
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BS.010 Категорија
Сигурно плаќање
Сет за Врзување на Кревет

Колку и да е вашиот кревет мек и простран, се чини дека тој сепак не ви е доволен. Сè уште се чувствува како нешто да недостасува. Можеби, тоа е премногу конвенционално, и му треба малку допир на опасност и возбуда. Па, среќа за вас, оваа приспособлива играчка – сет за врзување за кревет може да го претвори вашиот обичен, досаден кревет во гнездо на оргазми што го здивуваат и возбудуваат и телото и умот.

Дали знаете дека стегнатиот проток на крв може да го направи телото на човекот почувствително на допир? Згора на тоа, чувството на покорност може да ја зголеми возбудата и задоволството за време на сексот. И ако барате брз и уреден начин да уживате во ропството, тогаш оваа приспособлива играчка за ропство е соодветен избор за вас.

Но, пред да започнете со ова возбудливо искуство, секогаш прво земете ги во предвид чувствата на вашиот партнер. Добијте неговата или нејзината согласност и разговарајте за границите на вашата доминација. Договорете се за конкретен гест или збор што ќе го предупреди доминантниот партнер кога работите одат предалеку. Тоа ќе послужи како сигнал за запирање или полека преземање на работите.

Направете го вашето време за игра повозбудливо.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за Врзување на Кревет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Сет за Врзување на Кревет
1990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top