Fifty Shades of Grey – Сет за врзување на кревет

4290 ден

Карактеристики:

 • Разновиден додаток за врзување во спалната соба за парови
 • Дизајн со лисици од сатаен со јака контрастна црна боја
 • Манжетните имаат мека облога за удобност при носење
 • Прилагодлива големина одговара на сите
 • Синџир поврзан со секоја манжетна со штипки од двете страни – лесно се откачува
 • Д-прстен на секоја манжетна и предниот дел од јаката
 • Завршено со 100% метален хардвер без никел
 • Лого на „Педесет нијанси сиво“ детално на ткаенина
 • Се испорачува со брендирана кеса за складирање
 • Вклучува брендирана ознака за нишалка од нашата понуда за пакување без пластика
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24218 Категорија Ознака:
FSOG logo
Сигурно плаќање
Fifty Shades of Grey – Сет за врзување на кревет

 

Претворете го вашиот кревет во место за врзување и уживајте во оковите на страста со мек сатен со Fifty Shades of Grey – Сет за врзување на кревет

Идеален за почетници, овој комплет за врзување во спалната соба може да се користи за да се создаде потпирач за целото тело кое брзо и лесно се врзува.

„Колабирајќи се врз мене, ја чувствувам неговата целосна тежина како ме принудува да влезам во душекот. Ги повлекувам врзаните раце преку неговиот врат и го држам најдобро што можам. Знам во тој момент дека би направил се за овој човек. неговата.” – Анастасија Стил

4 меки лисици со велкро прицврстување ја олеснуваат работата на овој сет, овозможувајќи ви целосно да се фокусирате на вашето задоволство. Поврзете ги манжетните заедно како лисици или потпирачи за глуждови користејќи ги вградените вртливи штипки или закачете ги на вклучените ремени за кревет за поцврсто врзување што безбедно ве врзува за вашиот кревет.

Како да се користи?

Едноставно поставете ги ремените за креветот под вашиот душек и прилагодете ја должината и ширината според големината, создавајќи платформа за прицврстување на зглобовите и глуждовите без потреба од рамка за кревет или некоја специјализирана опрема.

Прилагодлив за да одговара на единечни, двокреветни, големи и супер големи кревети. Лесно се склопува до пренослива големина за складирање и лесно патување. Овој сет е идеален за парови на кои дискрецијата им е клучна.

Системот за ремени е 124 cm во должина со две широчини за прицврстување на манжетните, секоја од 240sm ширина. 4 ленти излегуваат од под вашиот душек, изложувајќи 4 О-прстени на кои се поврзуваат манжетните.

Дел од колекцијата „Fifty Shades of Grey The Official Pleasure“ одобрена од авторот Е Л Џејмс. Обезбеден со торба за складирање на „Педесет нијанси сиво“, овој комплет за врзување за кревет е идеален еротски подарок за љубителите на трилогијата.

Материјал: Сатен

Производот го добивате во дискретна, необележана амбалажа.

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Сет за врзување на кревет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey - Сет за врзување на креветFifty Shades of Grey – Сет за врзување на кревет
4290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top