PICOBONG – Speak no evil Чокер

1599 ден

Карактеристики :

  • Матерјал удобен за телото
  • 100% прилагодлив ремен.
  • Брзо ослободување.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E23684 Категорија
Сигурно плаќање

PICOBONG – Speak no evil Чокер

Можете ли да се справите со притисокот? Дизајниран да стимулира точка каде притисокот се среќава со задоволството, овој чокер му дава сосема ново значење на „цврсто да ве држи“. Направени само од најмекиот неопрен, играјте непослушно колку што сакате, а сепак одржувајте удобност и контрола.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

PicoBong

Долго време пазарот за играчки со средна цена беше оставен неисполнет; Па, сето тоа ќе се промени со лансирањето на PicoBong. Одбивајќи да ги жртвува квалитетот и перформансите, паметната и стилска палета на водоотпорни секс играчки на PicoBong може да се пофали со 12 режими на стимулација и се напојува со една батерија ААА. Секој производ на PicoBong е направен со силикон одобрен од FDA и е изненадувачки моќен, но сепак тивко.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PICOBONG – Speak no evil Чокер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
PICOBONG – Speak no evil Чокер
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top