Diablo Picante – Крзнени лисици

590 ден

Карактеристики:

  • Лисици за врзување со крзно
  • БОЈА: розова.
  • МАТЕРИЈАЛ: Крзно/метал.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-230228 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Diablo Picante – Крзнени лисици

Метални лисици прекриени со нежно розово крзно.

Лисиците се со мала тежина, а малата тежина ги прави меки и удобни за носење.

Diablo Picante – Крзнените лисици се идеални за сензуално заведување и нежна игра на улоги. Лисиците не се за напорна игра туку повеќе како симболично парче накит.

Имаат клуч како и сигурносно копче на самите лисици за безбедно отстранување

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Diablo Picante – Крзнени лисици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Diablo Picante – Крзнени лисици
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top