Darkness – Сет за врзување на кревет

4599 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Неопрен, Најлон, Метал
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: D-226694 Категорија
Сигурно плаќање
Darkness – Сет за врзување на кревет

 

Направете ги вашите фантазии за ропство да се остварат брзо и лесно сo овој комплет за врзување во кревет!

Комплетот содржи 4 допирни точки кои одговараат на душек со која било големина. Манжетните на глуждот и зглобот се отстранливи и изработени од неопрен за да се обезбеди ваша удобност, а сепак да бидат прикачени по ваш вкус.

Кога не ги користите, можете да ги чувате завоите за рацете и нозете под душекот и да ги извлечете кога сакате.

Манжетните се меки и удобни на допир. Тие се универзални по големина и може да се прилагодат.

Комплетот вклучува лисици, манжетни за нозете, централна лента и четири странични конектори.

Системот одговара на повеќето големини на кревети.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Darkness – Сет за врзување на кревет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top