Луксузни Силиконски Лисици

790 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Боја: Црна
  • Димензии: 6.2*8.5*33 см.
  • Тежина: 84 gr
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: HC-3500 Категорија
Сигурно плаќање
Луксузни Силиконски Лисици

Има причина зошто баш лисиците се еден од најпопуларните секс-аксесоари. Да му дозволите на вашиот партнер да ве врзе додека вие му ја препуштате контролата може да биде неверојатно интензивно, но и ослободувачко искуство. Затоа со задоволство ви ги представуваме овие луксузни силиконски лисици.

Изработени од силикон овие лисици одлично лежат наспроти вашата кожа и се многу попријатни од стандардните метални лисици.

Без разлика дали BDSM е дел од вашата стандардна секс рутина или пак сте почетник кој има желба да експериментира, лисиците се одличен аксесоар за незаборавни искуства.

Комбинирајте ги со некоја од нашите маски и дозволете си себеси комплетно да се препуштите во вртлогот на страста.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузни Силиконски Лисици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Луксузни Силиконски Лисици
790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top