Огрлица со боцки

590 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Вештачка кожа, метал.
  • Боја: Црна
  • Должина на лента: 43 cm
  • Ширина: 2 cm
  • Прилагодлива
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CR.09091 Категорија
Сигурно плаќање
Огрлица со боцки

Со сигурност можеме да кажеме дека огрлица со боцки е неизоставен дел од колекцијата на BDSM ентузијасти.

Огрлицата со боцки ќе го комплетира вашиот секси изглед во спалната соба и ќе ви помогне вам и на вашиот партнер да ја разбудите вашата дива фантазија.

Огрлицата е изработена во класична црна боја со метални боцки и има три нивоа на прилагодување за да може да одговара на повеќето корисници.

Комбинирајте ја со маска или превез за очи за комплетно сензорно доживување.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Огрлица со боцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Огрлица со боцки
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top