Сет за врзување

1390 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ кожа
  • Боја: Црна
  • Големина: Прилагодлива
  • За секси игра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CR.09073 Категорија
Сигурно плаќање
Сет за врзување

Велат дека сетовите за врзување се за некој кој сака да ја продлабочи својата потчинетост во сексот. Препуштањето на контролата или моќта може да делува стимулирачки, како ментално така и сексуално. Токму спротивно од оној кој ја има доминантната улога.

Кога имате некој кој доволно да ви верува за доброволно да се откаже од својата контрола, знаејки дека ќе го чувате безбеден и ќе бидете одговорни е огромно засилување на егото и самодовербата.

Овој сет е составен од лисици за врзување на едниот крај, а на другиот има топче кое ќе ги пригуши сите извици на задоволство.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за врзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Сет за врзување
1390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top