-17%

Sportsheets – SINCERELY BLING штипки за брадавици

Original price was: 1799 ден.Current price is: 1499 ден.

Карактеристики:

 • Материјали: 35% кубна цирконија, 35% метал без никел, 15% бакар, 11% станум, 4% гума
 • Големина: 50,8 см
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Sportsheets – SINCERELY BLING штипки за брадавици

Штипките за брадавици SINCERELY BLING се совршен додаток на секоја колекција на BDSM, комбинирајќи висококвалитетни украси од циркони со елегантен и функционален дизајн. Овие штипки за брадавици се и визуелно зачудувачки и ефикасни во обезбедувањето прилагоден притисок за врвен баланс на задоволство и болка.

Карактеристики:

 • Висококвалитетни Украси: Прекрасни циркони кои додаваат гламур и елеганција на вашиот BDSM арсенал.
 • Прилагодлив Притисок: Штипките овозможуваат опсег на нивоа на притисок, така што можете да ја најдете совршената мерка за вашето задоволство и удобност.
 • Гумени Врвови: Обезбедуваат удобно и сигурно држење без иритација или непријатност.
 • Издржливи Материјали: Направени од врвни материјали кои гарантираат долготрајна употреба и удобност.

Зошто да ги Изберете SINCERELY BLING Штипките за Брадавици:

 • За Почетници и Искусни Корисници: Без разлика дали сте искусен ентузијаст за BDSM или љубопитен почетник, овие штипки нудат софистициран и сензуален начин за истражување на вашите желби.
 • Визуелно Зачудувачки: Елегантниот дизајн и блескавите украси ќе додадат елемент на гламур во вашата интимна игра.
 • Луксузно Искусство: Додајте дел од луксуз во вашата BDSM колекција со овие префинети и функционални штипки.

Препораки за Употреба:

 • Комфорт и Безбедност: Секогаш проверете дали штипките се поставени удобно и не предизвикуваат болка која не е пријатна.
 • Времетраење: Избегнувајте да ги носите штипките подолго од 30 минути за да спречите непријатности или повреди.
 • Нега и Одржување: Редовно чистете ги штипките за да ги одржувате во совршена состојба и да гарантирате долготрајна употреба.

Препуштете се на вашите фантазии и додајте дел од вашето искуство со BDSM со Sportsheets – штипки за брадавици SINCERELY BLING. Овие штипки се совршен додаток за луксузно и возбудливо истражување на вашата сензуалност.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Златна

Brand

Sportsheets

Sportsheets International нуди целосна производна линија на специјализирани артикли со акцент на обезбедување алатки за врска кои им помaгаат на обичните парови да имаат извонредно добро интимног време. Од основањето на компанијата во 1995 година нуди најквалитетни производи за парови.
SPORTSHEETS-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sportsheets – SINCERELY BLING штипки за брадавици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sportsheets – SINCERELY BLING штипки за брадавици
Original price was: 1799 ден.Current price is: 1499 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top