Sportsheets – SINCERELY BLING штипки за брадавици

1,799 ден

Карактеристики:

  • Материјали: 35% кубна цирконија, 35% метал без никел, 15% бакар, 11% станум, 4% гума
  • Големина: 50,8 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Availability: На залиха

Сигурно плаќање

Sportsheets – SINCERELY BLING штипки за брадавици

Големите црни зрна се пријатни за око, а праменот рефлектира и најмала светлина во најтемните простории.
Оваа дуплирана праменка на светлечко блескаво ќе ви даде формално чувство, додека штипките за брадавиците со гумени врвови служат како постојан потсетник дека секој има право да почувствува мала болка со своето задоволство.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Sportsheets

Sportsheets International нуди целосна производна линија на специјализирани артикли со акцент на обезбедување алатки за врска кои им помaгаат на обичните парови да имаат извонредно добро интимног време. Од основањето на компанијата во 1995 година нуди најквалитетни производи за парови.
SPORTSHEETS-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sportsheets – SINCERELY BLING штипки за брадавици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sportsheets – SINCERELY BLING штипки за брадавици
1,799 ден

Availability: На залиха

Scroll to Top