G-Spot Вибратор – Diamond G

1699 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон + АBS
  • Водоотпорен
  • Димензии 14.5*26 цм
  • Тежина 105 гр.
  • Режими на вибрации: 7
  • Мотор: моќен и тивок
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха (може да се нарача повторно)

SKU: 195206 Категорија
Сигурно плаќање
G-Spot Вибратор – Diamond G

Откријте свет на неспоредливо задоволство со G-Spot Вибратор – Diamond G олицетворение на задоволство и истражување. Спремете се за чиста екстаза.

G-Spot Вибраторот не е само обичен вибратор ( vibrator ) ; тоа е вашиот посветен придружник на патување со страст. Направен од силикон + АБС кој е погоден за телото. Неговата цел е да го редефинира начинот на кој го доживувате задоволството.

Минимална бучава: Уживајте во мирот и тишината што ја заслужувате. Нашиот масажер работи со минимална бучава, обезбедувајќи мирна средина. Совршен за опуштање без никакви одвлекувања.
Се полни со USB: кажете им збогум на батериите за еднократна употреба. Со практична можност за полнење преку USB, можете без напор да го напојувате вашиот масажер за бескрајни сесии за релаксација. Уживајте во продолжено опуштање со 1-1,5 часа континуирана употреба со едно полнење. Совршено за оние подолги, полуксузни сесии.
Водоотпорен дизајн: Нурнете во релаксација без грижи. Едноделниот дизајн обезбедува целосна хидроизолација, што го прави совршен за употреба во када или туш.
Екстра мазен: Почувствувајте ја разликата со нашиот висококвалитетен силикон. Помек и помазен од кога било, без напор се лизга по вашата кожа за уживање.

Засилено задоволство: за врвна сензација, користете го со подмачкување на база на вода. Подигнете го вашето искуство на нови височини на задоволство и удобност.

Доживејте врвна релаксација со нашиот врвен силиконски масажер

Уникатниот дизајн на овој вибратор овозможува прецизно задоволство. Неговиот закривен врв стручно ја насочува Г-точката, нудејќи искуство како никогаш досега. Флексибилното силиконско вратило на вибраторот се прилагодува на контурите на вашето тело, осигурувајќи дека секој допир е наелектризиран.

Дозволете вашите фантазии да оживеат додека флексибилноста на G-Spot Вибратор се прилагодува на секоја ваша желба. Со седум режими и интензитети на вибрации, таа ги задоволува вашите желби и потреби. Моќниот мотор работи со дискретно брмчење, што ви овозможува да ги истражувате вашите желби приватно и дискретно.

Препуштете се на задоволството што го заслужувате. Вклучете се во авантура која ги разгорува вашите желби и ги воздигнува вашите сетила. Искусете го G-Spot Вибраторот – каде страста се среќава со иновациите. Откријте неспоредлив спокој со нашиот врвен силиконски масажер, дизајниран да го подигне вашето искуство за релаксација на нови височини.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “G-Spot Вибратор – Diamond G”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
G-Spot Вибратор - Diamond GG-Spot Вибратор – Diamond G
1699 ден

Достапност: На залиха (може да се нарача повторно)

Scroll to Top