Mia – Вибрирачко јајце со APP Control

2299 ден

Карактеристики:

  • Боја: Розова
  • Материјал: Силикон + ABS
  • Далечинска контрола
  • Напојување: USB – 2  часа време за работа
  • Водоотпорен
  • 9 режими на вибрации
  • Подмачкување: Лубриканти на база на вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Mia – Вибрирачко јајце со APP Control

Надградете ги вашите интимни моменти со Mia – Вибрирачко јајце со APP Control за носење контролиранo од апликација.
Подобрете ја вашата интимност и истражување со нашиот најсовремен вибратор за стимулација што може да се носи, контролиран од апликации. Дизајниран за парови кои сакаат да откријат нови сензации и да додадат искра во нивната предигра, овој иновативен уред нуди девет примамливи режими на вибрации, лесно контролирани преку апликацијата Love Spouse. Поврзете се со вашиот партнер на возбудливи и креативни начини, без оглед на далечината.

Зошто да изберете вибратор за стимулација за носење контролиран од апликација?

 

Контрола без напор

Апликацијата Love Spouse обезбедува беспрекорна контрола врз поставките на вибраторот, овозможувајќи ви да го приспособите интензитетот на вибрациите и моделите за да одговараат на вашите желби. Неговиот кориснички интерфејс обезбедува непречено и пријатно искуство, што го олеснува експериментирањето и наоѓањето на она што се чувствува најдобро.

9 Возбудливи вибрации
Овој вибратор располага со девет различни фреквенции на вибрации, секоја дизајнирана да дава уникатни и пријатни сензации. Од нежни пулсирања до интензивни вибрации, има режим кој одговара на секое расположение и момент, обезбедувајќи бескрајни можности за задоволство.

Совршено за предигра
Подобрете ја вашата предигра со возбудлив елемент на изненадување и исчекување. Вибраторот контролиран од апликација е совршен за парови кои сакаат да изградат интимност и да истражуваат нови димензии на нивната врска, правејќи го секој заеднички момент повозбудлив и постраствен.

Удобно и дискретно
Дизајниран за удобност и дискреција, вибраторот на апликацијата цврсто се вклопува и може да се носи под облеката, овозможувајќи спонтана игра во секое време, насекаде. Неговиот елегантен дизајн гарантира дека тој останува скриен, дозволувајќи ви и вашиот партнер да уживате во тајните задоволства каде и да одите.

Безбедно и висококвалитетно
Изработен од висококвалитетни материјали безбедни за телото, овој вибратор е безбеден за сите типови кожа и лесен за чистење, обезбедувајќи искуство без грижа. Уживајте во душевен мир знаејќи дека вашиот уред за задоволство е направен според највисоките стандарди за безбедност и квалитет.

Однесете ја вашата интимност на повисоко ниво
Откријте ја иднината на интимната игра со нашиот вибратор за стимулација, контролиран од апликации. Идеален за парови кои сакаат да ја разгорат својата врска и да откријат нови нивоа на задоволство. Преземете ја апликацијата Love Spouse и тргнете на патување со незаборавни сензации денес.

Нарачајте сега и трансформирајте ги вашите интимни моменти со врвната технологија за стимулација што може да се носи.

Следете ги инструкциите. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mia – Вибрирачко јајце со APP Control”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Mia - Вибрирачко јајце со APP ControlMia – Вибрирачко јајце со APP Control
2299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top